ГоловнаТехнікаВанни для копитHOOFCOUNTSTANDART

STANDART

Копитна ванна HOOFCOUNT STANDART використовується здебільшого в невеликих стадах і особливо за межами роботизованих систем.

 

HOOFCOUNT
Копитна ванна HOOHCOUNT STANDART має довжину до 3 м і внутрішню ширину 800 мм. Кожна ванна виготовляється на замовлення та встановлюється таким чином, щоб вона щільно прилягала в вихідних проходах, гарантуючи, що кожна корова двічі занурює копита щоразу, коли вона проходить через ванну.

Кожна ванна має зносостійку гумову підлогу для максимального комфорту корів.

Використовуючи окремий клапан для промивання і наповнення, ванна спорожняється через дверцята, що відкриваються на всю ширину, ефективно очищається і знову наповнюється протягом 3 хвилин.

Проста та незмінно надійна ванна для ніг HOOFCOUNT ефективна та легка в експлуатації.

Ванна:
 • Повністю автоматична з можливістю ручного керування;
 • 2 хімічні насоси в стандартній комплектації для різних типів хімії;
 • Морського класу, гнута конструкція з нержавіючої сталі для запобігання хімічному пошкодженню;
 • Відсутність електричних насосів або непотрібних рухливих частин, суттєво знижує витрати на технічне обслуговування та ремонт.
Копитна ванна Hoofcount Standard використовується здебільшого в невеликих стадах і особливо за межами роботизованих систем.
 
Процес використання ванни для копит Hoofcount простий і може працювати відповідно до ваших потреб чи завдань. Цикл роботи ванни можна налаштувати на підрахунок корів, таймер чи ручний режим. Нова рухлива форсунка для миття забезпечує якісне миття ванни до самого дна. Хімічна концентрація дезрозчина може бути встановлена на потрібний відсоток, а також поденний графік додавання дезрозчину в ванну. Два насоси для дезінфіктантів дозволяють використовувати два різні дезінфіктанти і встановлювати їх у різні дні, що позбавляє вас необхідності заміні дезінфіктантів самосційно.
ВИНАХІД ЗА HOOFCOUNT

 
Ванна для копит HOOFCOUNT не тільки знижує кульгавість вашого стада, але й допомагає заощадити на непотрібних витратах. Ванна для копит буде налаштована так, як вам потрібно. Лічильник, концентрація хімікатів та частота буде встановлений нашим інженером, щоб вам не доводилося турбуватися. 
Витрати на використання ванни дуже низькі, а якщо щорічно проводити технічне обслугову- вання ван взагалі проблем з нею не буде.
Ванна HOOFCOUNT виготовлена з використанням високоякісних матеріалів та комплектуючих, що більш ніж виправдовує одноразовий платіж при ї ї купівлі і пожиттєво забезпечує зниження витрат на працівників, робочий час, лікування тварин та втрату продуктивності корів.
 
ЦІНА КУЛЬГАВОСТІ

Кульгавість у молочному стаді є серйозною пробле- мою добробуту і призводить до:
 • Втрата виробництва молока
 • Значне зниження % запліднення
 • Раннє вибракування корів
 • Збільшення витрат на лікування
 • +Додаткові витрати робочого часу
Незважаючи на те, що багато витрат непомітні, дослідження, як і раніше, показують, що мінімальна вартість кульгавості для молочного стада зі 100 корів становить 500 євро на рік.

Ефективна обробка копит за допомогою ванни для копит Hoofcount зменшує кульгавість та заощаджує непотрібні витрати.

РОЗУМНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
 • Легко оновлюйте налаштування блоку керування
 • Прогнозуйте витрати хімікатів і дізнавайтеся, коли у вашому барабані закінчується залишок
 • Показує, скільки корів використовували ванну для ніг
 • Інженер Hoofcount може увійти до системи та вирішити проблеми без відвідування ферми
 
Нова функція інтелектуального підключення пропонується на всіх нових ваннах для копит Hoofcount - Standard, Excel і Robot, а також може бути встановлена на існуючі пристрої.

Ця функція пов'язує користувачів безпосередньо з нашим веб-центром управління, який регулює та контролює роботу, а також віддалено керує різними функціями. Вони включають оновлення налаштувань блоку управління, коли він не на фермі, відправлення попереджень, коли дезінфектанти закінчуються або порожні, інформацію про те, який дезінфектант використовується в цей день, і надання інформації в реальному часі, наприклад, про кількість корів, що пройшли через ванну для копит раніше.

Додаткові налаштування

Усі категорії

Ванни для копит інших виробників