ГоловнаТехнікаОсвітленняAgrilightОсвітлення для корів

Освітлення для корів

AGRILED®3 використовується для освітлення всіх типів тваринницьких приміщень, складських площ і сільськогосподарських будівель.

Agrilight
Підвищення відтворення й продуктивності корів і при цьому економія енергії!
 
Подовження сонячного дня за допомогою освітлення зменшує вироблення гормону сну мелатоніну. Тому продовжений період освітлення зменшує утворення гормону сну і корови стають активніше та більш здоровими.
За допомогою правильно підібраних програми освітлення моделюються довгі літні дні, тобто дні в які корови по природі є найбільш активними. Це зумовлює до більшого споживання корму і таким чином до кращої молочної продуктивності.
При освітленні корівника особливо важлива ступінь освітленості, розподіл світла і тривалість освітлення. Оптимальна освітленість для дійних корів повинна бути не нижче 150 люкс.
Програма освітлення 16 годин світла з з мінімальним рівнем освітленості 150 люкс і 8 годин темряви забезпечує, згідно з багатьма науковими дослідженнями, такі ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
 • Підвищення молочної продуктивності до 15%
 • Тривалий період лактації
 • Покращення споживання корму
 • Менше домінантних тварин
 • Покращення репродуктивності корів
Розроблені спеціально для корівників нові світлодіодні лампи другого покоління AGRILED®3 з більш ніж в два рази більшою світловіддачею ніж аналогічні лампи.
Як і всі продукти AGRILED® 3 розроблений для оптимальної роботи в будівлях з агресивним середовищем і захищений від вологи, аміаку і пилу.
Нові лампи LED економлять до 60% електроенергії порівняно з попередніми лампами.
Денне і нічне освітлення можна вмикати вручну або за допомогою цифрових годин, або ж через центральний блок управління.
Інтегрований центральний блок управління AGRIBOX Prо дозволяє кожну лампу окремо вмикати та вимикати або ж затемнювати. Також можлива особлива функція, така як "всі лампи після 21:00 вимкнути крім ламп біля пологового відділення" без необхідності прокладання додаткової проводки.
Для отримання необхідного освітлення від 150 до 200 люкс ми з задоволенням розробимо план освітлення Вашого корівника.
 
Науково доведено, що здорові і активні тварини забезпечують збільшення
виробництва і зменшення витрат.

 
Якими б високими породними і племінними якостями не володіли тварини, погане освітлення не дасть їм повною мірою реалізувати наявний генетичний потенціал.

За дослідженнями європейських і американських вчених, збільшення світлового дня до 15-16 годин призводить до збільшення продуктивності на 9-15% за рахунок збільшення споживання кормів і їх більш якісного засвоєння без зміни самих раціонів.

Ймовірно, найвідомішим феноменом світла є його властивість управляти гормональними рівнями молочної худоби і, отже, позитивно впливати на надої молока. Мабуть, менш широко відомий той факт, що правильне однорідне освітлення в тваринницьких спорудах підвищує плодючість і робить позитивний вплив на еструс, а також спрощує спостереження. Використання правильних режимів освітлення і рівнів освітленості також сприяє скороченню інтервалу між отеленнями. Можливо також виявлення ознак хвороби на більш ранній стадії. Іншими словами, правильне освітлення забезпечить здоров'я і активність домашньої худоби.
 
  
На Україні тривалість світлового дня в зимовий період становить в середньому від 6 до 8 годин. Навіть в сучасних корівниках недостатньо природного освітлення в осінні, зимові і весняні місяці, а в корівниках споруди 70-90 років світла бракує навіть влітку! Збільшення тривалості світлового дня за рахунок штучного освітлення робить позитивний вплив на молочну продуктивність і здоров'я тварин. У цей період вкрай важливо забезпечити штучне освітлення задовольняють найбільш комфортні для тварин умови, як у денний, так і в нічний час.

Саме економічне і довговічне рішення для освітлення корівників - це люмінесцентні або натрієві лампи високого тиску.

Молочна худоба не робить відмінностей між світлодіодами, натрієвими лампами високого тиску або металогалогенними лампами, тому важливе значення мають лише інтенсивність і тривалість освітлення. Дослідження показали, що мінімальний рівень освітленості повинен складати 150 люкс. 16-годинний режим освітлення при мінімум 150 люкс і подальша 8-годинна темрява (максимум 5 люкс) забезпечать вищезгадані позитивні результати. Застосування освітлення для збільшення довготи дня впливає на вироблення мелатоніну. Мелатонін також відомий як гормон сну. Світло пригнічує вироблення мелатоніну, а темрява прискорює її. Іншими словами, більш тривалі періоди освітлення означають меншу кількість гормону сну, поліпшення здоров'я і підвищення активності корів. Вищеописаний режим освітлення імітує довгі літні дні, коли підвищується природна активність корів, що сприяє більш високим надоями молока і більш рясне споживання корму.
 

Переваги високої інтенсивності освітлення:
 • За рахунок подовження тривалості світлового періоду збільшується продуктивність молока на 9 - 15%.
 •  При збільшенні продуктивності молока його жирність не змінюється або дуже незначно.
 • Збільшення продуктивності молока може спричинити збільшення споживання кормів.
 • При подовжених днях тварини активніші і раніше вступають у статеве дозрівання.
 • Працівникам легше і швидше визначити точний час інсемінації, що веде до підвищення плодючості.
 • Доглядаючі за тваринами працівники швидше бачать і констатують можливі проблеми у тварин.
 •  Молодняк швидше набирає вагу і може швидше досягти статевого дозрівання.
 • При прискореному статевому дозріванні проміжки часу між отриманнями приплоду можуть скоротитися.
Невідповідний рівень освітленості або режим освітлення може негативно вплинути на здоров'я, продуктивність і благополуччя поголів'я. Тому обов'язково звертайтеся за порадою перед придбанням освітлювального обладнання для ваших тваринницьких споруд. Ми можемо безкоштовно і без жодних зобов'язань розробити план освітлення, в якому будуть враховані всі переваги правильного, добре продуманого рівня освітленості.
 
 
  Важливо знати, що наша порада по режиму освітлення завжди заснований на наступних факторах:
 • наукова основа;
 • благополуччя тварин;
 • довговічність;
 • практичний досвід.
   
AGRILED®3 PRO RED AGRILED®3 PRO AGRILED®3 Red AGRILED®3
Ступінь захистуIP65IP65IP65IP65
Вага, кг8,38,38,18,1
Розмір (Д x Ш x В),мм805 × 214 × 130805 × 214 × 130805 × 214 × 130805 × 214 × 130
Колір лампиНейтральний білийНейтральний білийНейтральний білийНейтральний білий
Частота, Гц50 - 6050 - 6050 - 6050 - 60
Струм, А1,05A (Led Білий) / 0,03A (Led Червони) @240V1,05A (Led Білий) 240V0,53A (Led Білий) / 0,03A (Led Червони) @240V0,53A (Led Білий) 240V
ДіммірованіеТакТакТакТак
Середній термін служби, години100 000100 000100 000100 000
Вихід люмена, Lm35 60035 60019 80019 800
Люмен/Ват156156153153
ЗастосуванняДійні коровиДійні коровиСухостійні коровиСухостійні корови

Додаткові налаштування

Усі категорії

Освітлення інших виробників