ПРОГРЕСИВНІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ — компанія, що динамічно розвивається і спеціалізується на проектуванні та поставці високотехнологічного обладнання для тваринницьких ферм.

Головним завданням компанії є постачання високоякісної продукції тваринницького призначення за прийнятними цінами з метою збільшення виробництва різних господарств та підприємств за рахунок оптимізації фінансових та трудових витрат, а також ефективного використання сучасного високотехнологічного обладнання. А також забезпечити можливість його ефективної експлуатації обладнання через оперативність сервісу та забезпечення запасними частинами.

Наше тісне співробітництво з багатьма вітчизняними та зарубіжними партнерами надають нашим замовникам можливість зробити грамотний вибір із широкого асортименту пропонованої продукції.

Компанія «Прогресивні Агротехнології» гарантує оперативне сервісне обслуговування реалізованої техніки протягом усього терміну експлуатації. При постачанні техніки ми беремо на себе зобов'язання щодо навчання фахівців та механізаторів, а також надаємо безкоштовне гарантійне обслуговування.

Компанія будує бізнес на принципах довгостроковості, фінансової дисципліни та лояльності як до клієнтів, так і партнерів-виробників. Зважаючи на специфіку сільськогосподарського бізнесу, ми пропонуємо нашим партнерам більше, ніж техніку. Ми пропонуємо побудову довгострокових відносин, заснованих на взаємній повазі інтересів та діалогу.

Якщо у Вас є бажання зробити вашу ферму більш рентабельною, пропонуємо Вам звернутися до наших фахівців: вони допоможуть Вам підібрати саме те обладнання, яке найбільше відповідатиме потребам та технічним вимогам Вашого виробництва. Також наші фахівці розроблять для Вас технологічний проект з реконструкції або будівництва нового комплексу з урахуванням особливостей вашого підприємства.