ГоловнаТехнікаВанни для копитHOOFCOUNTEXCEL

EXCEL

Додаткова перевага копитної ванни Hoofcount Excel - це те, що завдяки міцним бічним стінкам з нержавіючої сталі, хімія залишатися у ванні та унеможливлює корові наступити на бортик ванни.

 

HOOFCOUNT
Копитна ванна Hoofcount Excel має довжину до 3,7 м і внутрішню ширину 600 мм. Виготовляється вона трохи глибше, ніж копитна ванна Hoofcount Standard де, кожна корова тричі занурює копита щоразу, коли вона проходить через ванну.

Кожна ванна має зносостійку гумову підлогу для максимального комфорту корів.

Використовуючи окремий клапан для промивання і наповнення, ванна спорожняється через дверцята, що відкриваються на всю ширину, ефективно очищається і знову наповнюється протягом 3 хвилин.

Міцні бічні листи з нержавіючої сталі запобігають бризкам у ванні та гарантують, що кожна корова занурить кожне копито при кожному кроці.

Копитна ванна Hoofcount Excel може бути встановлена у будь-якому проході та працює точно так само, як і Hoofcount Standard. Це ідеальний варіант для ферм з великим поголів’ям 200+ та особливо де використовуються доїльні системи типу Карусель та зали зі швидким виходом.

Додаткова перевага копитної ванни Hoofcount Excel - це те, що завдяки міцним бічним стінкам з нержавіючої сталі, хімія залишатися у ванні та унеможливлює корові наступити на бортик ванни.

Проста та незмінно надійна ванна для копит HOOFCOUNT ефективна та легка в експлуатації.

Ванна:
 • Повністю автоматична з можливістю ручного керування;
 • 2 хімічні насоси в стандартній комплектації для різних типів хімії;
 • Морського класу, гнута конструкція з нержавіючої сталі для запобігання хімічному пошкодженню;
 • Відсутність електричних насосів або непотрібних рухливих частин, суттєво знижує витрати на технічне обслуговування та ремонт
Процес використання ванни для копит Hoofcount простий і може працювати відповідно до ваших потреб чи завдань. Цикл роботи ванни можна налаштувати на підрахунок корів, таймер чи ручний режим. Нова рухлива форсунка для миття забезпечує якісне миття ванни до самого дна. Хімічна концентрація дезрозчина може бути встановлена на потрібний відсоток, а також поденний графік додавання дезрозчину в ванну. Два насоси для дезінфіктантів дозволяють використовувати два різні дезінфіктанти і встановлювати їх у різні дні, що позбавляє вас необхідності заміні дезінфіктантів самосційно.
ВИНАХІД ЗА HOOFCOUNT

 
Ванна для копит HOOFCOUNT не тільки знижує кульгавість вашого стада, але й допомагає заощадити на непотрібних витратах. Ванна для копит буде налаштована так, як вам потрібно. Лічильник, концентрація хімікатів та частота буде встановлений нашим інженером, щоб вам не доводилося турбуватися. 
Витрати на використання ванни дуже низькі, а якщо щорічно проводити технічне обслугову- вання ван взагалі проблем з нею не буде.
Ванна HOOFCOUNT виготовлена з використанням високоякісних матеріалів та комплектуючих, що більш ніж виправдовує одноразовий платіж при ї ї купівлі і пожиттєво забезпечує зниження витрат на працівників, робочий час, лікування тварин та втрату продуктивності корів.
 
ЦІНА КУЛЬГАВОСТІ

Кульгавість у молочному стаді є серйозною пробле- мою добробуту і призводить до:
 • Втрата виробництва молока
 • Значне зниження % запліднення
 • Раннє вибракування корів
 • Збільшення витрат на лікування
 • +Додаткові витрати робочого часу
Незважаючи на те, що багато витрат непомітні, дослідження, як і раніше, показують, що мінімальна вартість кульгавості для молочного стада зі 100 корів становить 500 євро на рік.

Ефективна обробка копит за допомогою ванни для копит Hoofcount зменшує кульгавість та заощаджує непотрібні витрати.

РОЗУМНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
 • Легко оновлюйте налаштування блоку керування
 • Прогнозуйте витрати хімікатів і дізнавайтеся, коли у вашому барабані закінчується залишок
 • Показує, скільки корів використовували ванну для ніг
 • Інженер Hoofcount може увійти до системи та вирішити проблеми без відвідування ферми
 
Нова функція інтелектуального підключення пропонується на всіх нових ваннах для копит Hoofcount - Standard, Excel і Robot, а також може бути встановлена на існуючі пристрої.

Ця функція пов'язує користувачів безпосередньо з нашим веб-центром управління, який регулює та контролює роботу, а також віддалено керує різними функціями. Вони включають оновлення налаштувань блоку управління, коли він не на фермі, відправлення попереджень, коли дезінфектанти закінчуються або порожні, інформацію про те, який дезінфектант використовується в цей день, і надання інформації в реальному часі, наприклад, про кількість корів, що пройшли через ванну для копит раніше.

Додаткові налаштування

Усі категорії

Ванни для копит інших виробників