ГоловнаТехнікаОсвітленняAgrilightОсвітлення для птахів

Освітлення для птахів

Agrilight bv володіє унікальним розумінням технології освітлення в пташниках. Правильне рівномірне освітлення допомагає, серед іншого, покращити здоров'я і продуктивність.

Agrilight
З світильником AVILED®  ви отримуєте гідну нагороду за вигідну ціну. Світильник розроблений на основі багаторічного досвіду світлодіодного освітлення в птахівництві. Кріплення AVILED® працює з надійною і перевіреною технологією об'єктива. Таким чином, ви забезпечите хороше світло в вашому сараї. Як і всі продукти Agrilight, вони є вологозахищеними та пилонепроникними. Світло дімміруєтся від 100% до 10%, і ви можете застосовувати при різних режимах освітленості. Пристосування поставляється на замовлення в варіанті з вбудованим синім світлодіодом, який функціонує в якості світлового індикатора.
Управління через кліматичну систему
AVILED®можна контролювати за допомогою сигналу DALI. З перетворювачем DALI 0-10V, який перетворює сигнал 0-10 В в сигнал DALI, високоякісні світильники AVILED® можуть бути легко підключені до сигналу 0-10V вашої кліматичної системи. Таким чином, ви переконаєтесь, що функція затемнення працює бездоганно.

 
Світло є важливим фактором в птахівничому секторі.
 
Кури сприймають світло (кольору) інакше від люди (див. Фото, джерело: спектральна чутливість домашньої птиці). Люди розпізнають три кольори: червоний, зелений і синій. Очі курок є один з найбільш високорозвинених органів почуттів, завдяки яким кури сприймають більше кольорів. У курок очі розташовані з боків голови, що забезпечує їм більш широке поле зору, ніж у людей, чиї очі знаходяться спереду. Крім того, кури можуть сприймати світ не тільки очима. Безпосередньо під черепом у них розташований окоподібний орган, завдяки якому вони розрізняють світло і темряву. У ультрафіолетової довжині хвилі курок є також надчутливий пік, який дозволяє їм краще пізнавати один одного. Це важливо для черговості Клевань, адже якщо кури не зможуть пізнавати один одного, вони будуть клювати оточуючих птахів, що порушить черговість Клевань.


 
 
 

Для освітлення в пташнику важливі такі чинники.
 
Оптимальний розподіл
 
Як зазначено вище, кури чутливі до світла. Отже, вірний розподіл світла і добрий рівень освітленості є дуже важливими факторами, тому що вірний розподіл світла забезпечує оптимальний розподіл курок по всій площі будівлі. В результаті зменшується кількість вологих зон і значно знижується ймовірність захворювання на пододерматит.
 
Якісна система регулювання яскравості
 
Суттєво важливим фактором для освітлення в будівлі є якомога більш ефективне регулювання його яскравості. Регульована яскравість освітлення дозволяє встановлювати будь-який потрібний рівень освітленості в приміщенні.
 
Мінімальне утворення тіні
 
Вірний розподіл світла означає мінімальне утворення тіні. Курям не подобається перебувати в темряві, тому важливо звести до мінімуму зони тіні в будівлі. Компанія Agrilight b.v. розробляє освітлення, що відповідає специфічним потребам домашньої птиці. Конструкція світильників забезпечує вірний розподіл світла при мінімальній кількості ламп і без освіти тіні. Ідеальне рішення як для фермера, так і для домашньої птиці.
 
Використання високочастотного освітлення
 
У пташнику важливо використовувати високочастотне освітлення. Як зазначалося вище, кури сприймають світ не так, як люди. При освітленні з частотою до 160 герц кури можуть сприймати світлові спалахи. Частота традиційного флуоресцентного освітлення становить 50 герц. Світлові спалахи створюють дуже неприємний для курок ефект «дискотеки». Світильники також повинні бути стійкі до зміни кліматичних умов всередині будівлі.

 
Рівень освітленості
 
Для домашньої птиці підходять кілька режимів освітлення. Вибір режиму залежить від виду домашньої птиці в будівлі. Згідно вимог законодавства мінімальний рівень освітленості для бройлерів становить 20 люкс на більш ніж 80% загальної площі будівлі. Аналогічні вимоги застосовні до курей-несучок, тоді як для племінних птахів потрібні 40-60 люкс. Залежно від конструкції будівлі ми раді надати вам інформацію про варіанти освітлення в пташнику.

Важливо знати, що в наших порадах щодо  режиму освітлення завжди враховуються такі чинники:
  • наукова основа;
  • турбота про тварин;
  • довговічність;
  • практичний досвід.
AVILED® PREMIUMAVILED® ECO
Ступінь захистуIP65IP65
Джерело живлення, Вт3514
Вихід люмен4.024 Lumen2.200 Lumen
Люмен / Ватт 126160
Керуючий сигналDALIDALI
ДіммірованіеТакТак
Середній термін служби, години55 000100 000
Середній термін служби, години554 x 330 x 178 440 x 86 x 74
Вага, кг81,1
Частота, Гц50 - 6050 - 60
Синій світТакНі

Додаткові налаштування

Усі категорії

Освітлення інших виробників