ГоловнаТехнікаПриродна вентиляціяGalebreakerСистема бокового провітрювання VVS

Система бокового провітрювання VVS

Система бокового провітрювання забезпечує оптимальний повітрообмін для розташованих поруч стійл. VVS із приводом мотузкою або хвильовим приводом із відкриванням зверху вниз пропонуються варіанти з ручним, електричним та повністю автоматичним керуванням.

Galebreaker
Добре організований повітрообмін в приміщенні, де міститься велика рогата худоба, поряд з правильним харчуванням і регулярної прибиранням гною, є одним з найважливіших чинників підтримання здоров'я корів і, зрозуміло, їх високої продуктивності.

Вентиляційна система штор – це легкі стінові конструкції, які виготовлені зі спеціальних синтетичних тканин. Штори можуть комплектуватися контролером управління, який за показниками метеостанції (датчикам температури, вітру і дощу) своєчасно відкриває або закриває ту чи іншу штору.

Система бокового провітрювання VVS від компанії «Galebreaker» – це економічно вигідна і довговічна система, яка забезпечує оптимальний повітрообмін в приміщенні.

Всі системи «Galebreaker» відповідають жорстким вимогам європейського стандарту EN13241. Крім того, стандарт EN13241 визначає систему класифікації вітрового навантаження, якій відповідають всі вітрозахисні системи «Galebreaker».
Перевірені і випробувані в найгірших погодних умовах, вироби мають комплексну гарантію терміном на 10 років. На додаток до комплексної, гарантійний термін на всі двигуни і системи управління збільшений ще на 5 років.
 
 • Повний контроль над вентиляцією.
 • Запатентована система.
 • Максимальний захист від негоди.
 • Підтримує оптимальний мікроклімат для худоби.

Основні переваги:
 • Міцний канатний блок, що відхиляється.
 • Вставні труби для поліпшення вітро-стабільності внутрішніх і зовнішніх сторін.
 • Продумана система тросів.
 • Запатентована система намотування з приводним валом фірми «Lock»
 

Додаткові налаштування

Тип системи VVS D2 Drop
VVS D2 - це економічна, проста в установці система бічних штор, що відкривається зверху. Вона вважа ється системою VVS початкового рівня у лінійці продуктів Galebreaker. Замість згортання листа в трубу, система D2 використовує гравітацію для відкриття шторки.
 
Лист обтяжується за допомогою трубок, вставлених у кишені на кожному кінці, і при розкритті він природно акуратно складається внизу.
 
Лист відкривається або закривається за допомогою верхнього троса, який рухається ручною лебідкою або додатковим електродвигуном. Електричні системи можуть бути автоматизовані як опція, забезпечуючи відповідну альтернативу рулонним системам у будівлях, де солома, пісок або матеріали з деревного пилу механічно наносяться на лежання для корів.
Тип системи VVS R7 Rolling
Система бічних штор VVS R7 (Rolling) відкривається зверху і накочується на нижню або середню трубу.
 
Система забезпечує максимальний захист від негоди. Ідеальне рішення для навісів, оскільки тканина повністю захищає від дощу, але забезпечується гарна вентиляція. Ідеальні там, де необхідно випускати тепле повітря та захищати тварин від холоду та протягів (телят, кіз, молочних корів та свиней).
 
Усі системи стандартної комплектації мають електричне управління і можуть бути напів- або повністю автоматизованими.
Тип системи VVS S8 Shade
Система бічних штор VV5 58 (Shade) може поєднувати дві функції - вентиляцію і затемнення.
 
Штори відкриваються зверху, а також можуть відкриватися знизу, створюючи тінь, при цьому забезпечуючи спрямований потік повітря. Тканина намотується на нижню чи середню трубу.
 
Система працює із підйомним двигуном. Розроблена для великих отворів і забезпечує максимальний захист від негоди, система працює від електрики та може бути автоматизована.
 
Кожна система також поставляється з блоком управління ТSТ14, який використовується для позиціонування штор під час створення тіні та відкриття штор знизу. (ТSТ14 не підключено до датчиків погоди).
Тип системи VVS C5 Climbing
Система бічних штор VVS C5 (CIimblng) відкривається знизу і накочується на нижню або середню трубу з підйомним двигуном.
 
Завдяки механізму, що компенсує, у телескопічному з'єднанні не потрібно щільно натягувати або регулювати заново. Він також може трохи зміщуватись при сильних вітрових навантаженнях, що знижує ризик пошкодження.
 
Проста в установці і електрично керована, вона забезпечує ідеальне рішення там, де немає захисту такий як даху, що нависає.
Варіанти приводу та управління


 
 • Ручний блок керування


 
 • Ланцюговий привід
 
 
 • Управління поворотним перемикачем
Контролер
VentLogic призначений для повної автоматизації систем бічних штор із електроприводом. Положення штор VVS повністю контролюється датчиками температури, швидкості вітру, напрямки вітру та дощу, що забезпечує постійну оптимізацію клімату у будівлі. Один контролер може контролювати до чотирьох отворів, і кожен отвор може мати різні параметри параметрів.

Усі категорії

Природна вентиляція інших виробників