ГоловнаТехнікаОсвітленняААТСвітлодіодні світильники

Світлодіодні світильники

Ідеальне освітлення в тваринницьких приміщеннях допоможе вам підвищити продуктивність, поліпшити умови утримання тварин і поліпшити умови праці.

ААТ
Особливості освітлення у корівнику.

У сучасному тваринництві триває постійна боротьба за підвищення економічної ефективності виробництва, підвищення надоїв та збереження здоров'я тварин. Багаторічна племінна робота дозволила досягти високих результатів, а сучасне обладнання – забезпечити комфортні умови для збереження здоров'я тварин.
Якими б високими породними та племінними якостями не мали тварини, погане освітлення не дасть їм повною мірою реалізувати наявний генетичний потенціал.
За дослідженнями європейських та американських вчених, збільшення світлового дня до 15-16 годин призводить до збільшення продуктивності до 9-15% за рахунок збільшення споживання кормів та їх якіснішого засвоєння без зміни самих раціонів.
 
Чому так важливо, щоб світильники були розроблені для використання в корівнику?
 
  • Коли продукт розроблений для корівника, всі використані компоненти і відповідна конструкція має впоратися з пилом, водою і високим рівнем аміаку. Отже, такі світильники зможуть досягти зазначеного терміну життя.
  • Важливе значення, яке необхідне для світлодіодної продукції, що використовується в тваринництві – це співвідношення люмен на ват (лм/Вт). Люмен – це одиниця виміру світловіддачі. Чим вище це співвідношення, тим більше світла дає пристрій споживану потужність. Ця ефективність безпосередньо пов'язана з якістю використовуваних світлодіодів та інших компонентів. Це також може сказати у деякому вигляді про термін служби світильника.
  • Кут випромінювання світла приладу повинен бути якомога більше. В цьому випадку для освітлення певної області потрібно буде менше світильників.
  • Спектр світла світильників повинен бути максимально наближений до природного сонячного світла.
Наші світлодіодні світильники виготовляються з використанням матеріалів та компонентів високої якості. Світлодіодні чіпи, що застосовуються, розроблені спеціально для тваринництва і мають повний сонячний спектр, який розкривається у бік жовтого кольору, необхідного для спокійного сприйняття тваринами. У звичайних промислових світлодіодних світильниках використовують чіпи з урізаним спектром. Лампи з білим світлом викликають у корів роздратування та вводять їх у агресію.
МодельHS-HB K1 150W
Ступінь захистуIP65
Розмір (Д x Ш x В), мм895 х 122 х 95
Світловий потік, Лм 25 500
Потужність, Вт150 (Білий) + 10 (Червоний)
Індекс світлопередачі, Raне менше 70
Світлова температура, К 4 000 / 6 000
Коефіцієнт потужності 0,9
Люмен/Ват215,74
Блоки живлення MeanWell з функцією діммірованія (Тайвань)
Датчик освітленостіТак
Гарантія, років5

Додаткові налаштування

Усі категорії

Освітлення інших виробників