ГоловнаТехнікаДоїльне обладнанняDairyMasterДоїльний зал Карусель

Доїльний зал Карусель

Доїльний зал Dairymaster КАРУСЕЛЬ є одним з найбільш прогресивних доїльних залів. Усі технології, присутні в традиційних доїльних залах можуть бути встановлені в цій системі, так само як і безліч нововведень цього унікального дизайну. 

DairyMaster
Доїльний зал працює за вас!
 
Доїльний зал Dairymaster КАРУСЕЛЬ є одним з найбільш прогресивних доїльних залів. Усі технології, присутні в традиційних доїльних залах можуть бути встановлені в цій системі, так само як і безліч нововведень цього унікального дизайну.
У повністю автоматизованому залі, кожна корова носить вушної транспондер, який реєструється комп'ютером при проходженні через електронний зчитувач, відповідно ідентифікуючи кожну корову за допомогою програми Dairymaster. Позиціонуючий пристрій встановлює кластер в оптимальному положенні за коровою під час доїння. Унікальний дизайн передбачає використання більш коротких трубок, що знижує витрати на технічне обслуговування і покращує доїльні характеристики. Оператор з легкістю може переміщати позиціонуючий пристрій в положення за коровою, таким чином, гарантуючи належне вирівнювання. Оптимальне положення вимені прискорює процес прикріплення доїльного стакана, дозволяючи оператору видоювати легко, швидко, завдаючи мінімум стресу корові. Двухмодульной задній борт, не тільки підвищує комфорт корови і відкриває вільний доступ оператору, але так само знижує ризик оператора бути травмованим. Швидкість платформи може бути відрегульована оператором на будь-якому етапі доїння з бази оператора.
Велика частина устаткування знаходиться всередині поворотного круга, гарантуючи більш тривалий термін служби та більш чисте і безпечне середовище доїння.
Двома унікальними рисами доїльного залу КАРУСЕЛЬ є мотиватор і система автоутримання. Програма управління стадом, спостерігає за коровами на платформі і працює узгоджено з мотиватором, для стимуляції забудькуватих корів до виходу з платформи після закінчення доїння. Як тільки корови заходять на платформу, пристрій автоутримання опускається за коровою. Програма управління стадом перевіряє надій кожної  корови та час її доїння, порівнюючи зі звичайною статистикою, і якщо зовнішній користувач виявив залишки, утримує пристрій відправить корову назад до оператора. Якщо показники корови в нормі, коли корова повністю видоєна, система автоутримання автоматично піднімає кластер, і вона обережно сходить з платформи.
 

Рівень обладнання залежить від бажаного рівня автоматизації. Деякі фермери обирають повністю автоматизований доїльний зал КАРУСЕЛЬ, в той час коли інші мають стаціонарні установки, з можливістю подальшої автоматизації. Доїльний зал КАРУСЕЛЬ може бути виконаний в різних розмірах, для відповідності потребам кожного клієнта.
 

 
Відчуйте різницю ...
Ви входите в робочу зону оператора і регулюєте положення статі Comfort +,
щоб забезпечити комфортну робочу висоту.


Знайте все про кожну корову ...
Корови ідентифікуються, коли вони входять в доїльний зал, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід.


 

Той самий корм, більше прибутку ...
Кожна корова задовольняє свої специфічні потреби в годуванні, гарантуючи максимальну віддачу молока.


 

Візуальне управління, можливість до негайних дій ...
На кожному доїльному місці встановлено Commander Swiftflo, де у вас є дуже наочна інформація про кожне окреме доїння корів, годування і здоров'я тварин, що дозволяє вам негайно вживати заходів.
Чому обирають Dairymaster?
Працюйте ефективніше ...
Після закінчення доїння кластер автоматично знімається, а потім
автоматично очищається за допомогою ClusterCleanse, забезпечуючи чистий апарат для наступної корови.Потім оприскувач на платформі буде обприскувати вим'я дезинфікуючим засобом для сосків,
забезпечуючи краще здоров'я вимені, заощаджуючи ваш час і зусилля.
Молоко можна відводити одним натисканням кнопки, якщо контролюється рівень молочного білка і жиру, а також для годування
телят або при наявності корів-антибіотиків.

Якщо корова має відхилення по удою або не повністю видоєна, то розумна технологія автоматично залишає її на каруселі.
З іншого боку, якщо вона занадто насолоджується поїздкою на каруселі і забуває виходити, їй буде
м'яко запропоновано зробити це за допомогою Мотиватора виходу.Ніякого стресу ...
Коли корова залишає платформу, і потребує додаткової уваги, вона
автоматично сортується в окремий загін, наприклад для огляду ветеринаром і т. д.
Якщо все в порядку, вона повернеться в свою групу в звичайному режимі.

 


Очистка стала легкою ...
Розумний дизайн залу дійсно скорочує час прибирання. Обертальна мийна стріла означає, що немає довгих шлангів, які потрібно
було б тягнути або перекидати. Таким чином прибирання стало просте і набагато швидше.
 
Система промивки AutoWasher бере на себе задачу промивання доїльного обладнання, що може знизити робочий час оператора до години в день. Коли AutoWasher промиває зал, у вас є час для інших обов'язків на фермі.
 

Додаткові налаштування

Обертова платформа
Платформа для доїльного залу Dairymaster типу «карусель» виробляється компанією на фабриці Dairymaster в Ірландії, що в результаті сприяє кращій взаємодії між усіма складовими каруселі.

Платформа сконструйована з міцної каліброваної сталі з глибокої оцинковкой гарячим способом для максимального захисту. Опори платформи повністю регульовані, що гарантує найвищу ступінь точності при установці платформи.

Корови стоять на бетонній палубі платформи, що сприяє зручному транспортуванню і створює безшумне робоче середовище. Гальванізована кромка зі сталі є стандартною для доїльного залу карусель, може бути замінена на кромку з нержавіючої сталі за бажанням.

Мінімальний розмір платформи розрахований на 32 стійло місця, максимальний 100 місць.
Звичайною продуктивністю такого залу є 200-250 корів на годину.

Характеристики:
 • Міцна гальванізована сталь
 • Повністю регульована, що гарантує найвищу ступінь точності при установці платформи
 • Привід платформи плавно регулюється і дуже надійний
 • Розроблено для високоефективного доїння з одним оператором
 • Повністю інтегрована система
Молочні лінії
Стандартна молочна лінія Dayrimaster виготовляється з нержавіючої сталі, що забезпечує міцність і довгий термін служби. Розміри молочних ліній Dayrimaster відповідають сучасним міжнародним стандартам. Використання нержавіючої сталі забезпечує легку чистку і санітарну обробку.

Особливості:
 • Використовуються труби з нержавіючої сталі
 • Гарантована довговічність і міцність
 • Легко очищається
 • На основі міжнародних стандартів ISO
Додаткова молочна лінія
Розподіл  молока по сортах.
 
Унікальна система розподілу молока в процесі доїння дозволяє сортувати його натисканням однієї кнопки. Система складається з окремої молочної лінії, розділового клапана, окремого молокоприемника і молочного насоса. Система автоматичного розподілу молока по сортах може використовуватися в поєднанні з лічильниками молока, системою автоматичного зняття доїльних апаратів або автономно.
 
Основна перевага даної системи відсутність необхідності від'єднання труб або приєднання будь-яких пристроїв як під час доїння, так і під час промивки залу. Також відвідна лінія молока дозволяє здійснювати раздой тварин безпосередньо в доїльному залі. Система не вимагає додаткової води для промивання.
 
Крім вирішення проблем мастітного молока, відвідна лінія може бути використана для збору молока з підвищеним вмістом протеїну і жиру в окрему ємність. Ця унікальна опція особливо ефективна при виробництві певних видів молочних продуктів.
Система пульсації
Система пульсації Dairymaster широко визнана, будучи лідером надійності, послідовності і простого обслуговування. Цифровий датчик відображає швидкість і співвідношення пульсацій на передній панелі. Кількість використовуваних виходів вибирається залежно від розміру установки. Споживання вакууму мінімізовано за рахунок фазованих виходів. Електронні пульсатори спеціально розроблені для гарячої промивки з метою підтримки правильної послідовності пульсацій і кращої гігієни.

На два доїльних апарата використовується одне електронне реле з високою потужністю, що вимагає малих витрат на обслуговування. Лінія фільтрації повітря з'єднує між собою пульсатори, що теж сприяє дотриманню гігієни. Спеціальний адаптер кріпиться на кінці лінії фільтрації для очищення подачі повітря.

Cистема доїння Dairymaster пропонує найбільш відповідний сосковий вакуум для фаз доїння і відпочинку. Вакуумний профіль, застосовуваний разом з доїльним апаратом Dairymaster, відображає спосіб пульсації, подібний природному смоктання теляти.
Енергозберігаючий пристрій Jet Saver
Система енергозбереження JetSaver являє собою унікальний запатентований пристрій, з використанням новітніх технологій для зменшення кількості споживаної енергії в доїльних установках. Енергозберігаючий пристрій JetSaver був розроблений з метою вирішення щодо нової складної задачі - зменшення енергетичних витрат. Компанія Dairymaster розробила апарат JetSaver, який розумно управляє процесами, знижуючи при цьому витрати енергії під час промивання.

Цей апарат автоматично забезпечує заощадження істотну суму грошей і Dairymaster включає його в стандартну комплектацію, щоб зробити ваш процес доїння більш прибутковим.
Молокоприемники
Молокоприемники можуть виготовлятися зі скла або нержавіючої сталі. Обидва види легко очищаються, а в скляний молокоприемник вбудована унікальна кришка, що робить установку простіше і дозволяє повітрю і молоку проходити в молокоприемник без затримок.

Молокоприемники можуть бути різних розмірів в залежності від доїльного залу. Перевага молокоприемника з прозорою куполоподібної кришкою складається в можливості бачити процес надходження молока та мийки молокоприемника. Якщо необхідно, до молокоприемника можна підключати більше одного молочного насоса.
Центробіжний молочний насос
Центробіжний молочний насос був розроблений з використанням нових технологій, матеріалів і дизайну. Він обладнаний ріжучим лопатевим колесом з безліччю вигинів, унікальний дизайн якого тягне ряд переваг, таких як висока продуктивність роботи насоса на різних швидкостях.

У комплекті з насосом додається автоматичний клапан зливу, який відкривається, коли доїльна установка вимкнена.
Система фільтрації
Компанія Dairymaster пропонує великий асортимент фільтрів, які підходять під всі розміри доїльних залів. Фільтр Dairymaster виготовлений з нержавіючої сталі на основі міцної рами. Одноразовий фільтр встановлюється для забезпечення оптимальної фільтрації молока. Для великих установок можна використовувати декілька фільтрів і налаштовувати систему так, щоб їх можна було змінювати під час доїння.

Фільтр запобігає потраплянню чужорідних матеріалів в пластинчастий предохладітель і далі в молочний танк, що підвищує ефективність їх використання. Для найкращої фільтрації молока Dairymaster пропонує унікальний подвійний фільтр. При регулярній заміні фільтрів молоко завжди буде найвищої якості.
Блок вакуумного насоса
Дизайн вакуумної системи забезпечує легкість її монтажу. Конструкція забезпечена регульованими по висоті ніжками для установки на різних рівнях. Вакуумна система є модульною конструкцією і може бути обладнана різною кількістю вакуумних насосів, підстава її універсальна. Розміри вакуумних насосів залежать від ваших уподобань, а також від розмірів доїльного залу.

Вакуумна система Dairymaster це ефективний і безпечний варіант розміщення вакуумних насосів. Dairymaster використовує роторно-лопатеві, які є найнадійнішими на ринку. Вакуумні насоси виготовляються за останнім словом інженерної техніки, що забезпечує їх максимальну продуктивність. Вакуумна установка обладнана великим резервуаром для масла, тому її не доведеться часто заправляти. Додатковим удосконаленням є система енергозбереження, яка допомагає знизити витрати на енергію.

Система енергозбереження для вакуумних насосів.
По мірі збільшення масштабів молочних ферм важливість факторів, що підвищують продуктивність і зменшують витрати, зростає. Система енергозбереження це унікальне запатентований пристрій, що використовує найсучасніші технології для скорочення споживання енергії в доїльних залах. Система різко зменшує споживання повітря, що призводить до значного скорочення енерговитрат.

Вимоги доїльного залу щодо вакууму закладаються в залежності від максимального споживання, яке припадає на період мийки залу. Мийка займає всього 10-15 хвилин, в той час як процес доїння може тривати в середньому від 1 до 6 годин. При цьому кількість невикористаної енергії досягає значних розмірів, що збільшує витрати. Система енергозбереження дозволяє управляти подачею повітря для максимального споживання під час мийки.

Особливості
 • Значне зниження енерговитрат
 • Подавлення шуму
Система автоматичного промивання
Система автопромивки Dairymaster AutoWasher розроблена для всіх типів доїльних установок. Вона акуратно вбудована в корпус з нержавіючої сталі, разом з усіма клапанами і елементами управління. Система промивки AutoWasher підтримує зв'язок з обладнанням доїльного залу, включаючи лічильники молока і систему автоматичного зняття доїльних апаратів, для забезпечення найкращої послідовності промивання.

Характеристики:
 • Порядок промивання може бути запрограмований і регулюється під вимоги користувача
 • Контролер працює з низькою напругою 12В, що є більш безпечним у вологому середовищі
 • Легкість вибору різних циків промивання одним натиском  кнопки
 • Можливість програмування трьох циклової промивки, яка автоматично запускається у встановлений час
 •  Наявність вбудованого аварійного індикатора, який переконує, що промивка не розпочалася, поки програма не встановлена на режим промивки
 • Сигнальні вогні, що включаються при виникненні помилки, наприклад, в разі малого запасу миючих засобів і т.д. Система обладнана батареєю, що перезаряджається для збереження налаштувань в разі раптового відключення електроенергії
Система реактивного промивання
Система реактивного промивання - ефективна система для промивання доїльних установок будь-якого типу і розміру. Система управляється автоматом промивки і комплектується ємкістю з повітряним інжектором. Система набирає в ємкість воду, а потім виштовхує її в молокопровід зі швидкістю 12-14 м/сек. У молокопроводі створюється турбулентний рух водяного потоку, що дозволяє ефективно промивати молокопровід і молокоприемник і мінімізувати витрату розчину для промивання.
 
Особливості:
 • Високоефективна промивка великих молочних ліній
 • Економія води і миючих засобів
Система продувки молокопроводів
Після доїння очищене повітря проганяється по системі, спустошуючи лінію подачі від молоковідсоса до молокозбірника. У молокопроводі може перебувати 20 - 25 л молока, в залежності від відстані між молокопримачом і молокозбірником. Вода в молокопроводі забирається перед доїнням тим же способом.

Характеристики:
 • Потрійна система мікрофільтрації для вищого рівня гігієни
 • Більше молока витягується з молокопроводу
 • Зменшує залишки води після промивання
 • Вкорочує цикл очищення
 • Знижує ризик замерзання
 • Може використовуватися незалежно або автоматично в комбінації з системою автопромивки
Система промивання чаш
Система очищення доїльного апарату Dairymaster ClusterCleanse промиває кожен доїльний апарат після кожного доїння, в результаті чого доїльний апарат залишається більш гігієнічним для наступної корови. Через розширення ферм, система Dairymaster ClusterCleanse є величезною допомогою для поліпшення гігієни доїння і боротьби селян з інфекційними маститами, такими як стафілокок.

Система очищення доїльного апарату Dairymaster ClusterCleanse доступний для всіх типів доїльних залів. Вона існує в трьох різних форматах, таких як автономна версія, в якій оператор активує роботу очисної системи, в поєднанні з автоматичним зніманням доїльних апаратів, і в поєднанні з лічильниками молока, в останніх двох конфігураціях очищення доїльних апаратів включається відразу після того, як доїльний апарат від'єднаний від корови.

Доїльний апарат і довга молочна трубка промиваються з використанням комбінації води і повітря. Після промивання доїльного апарату, він автоматично продувається, максимізуючи ефект очищення. Це зменшує ризик перехресної інфекції та інфекційних маститів. Мала кількість соматичних клітин дає можливість отримувати більш висую ціну за молоко і мати здорове стадо.

Зазвичай, коли інфікована стафілококом корова доїться, ця бактерія залишається на сосковой гумі в великих кількостях і може передаватися наступним коровам. Це контролюється способом відділення інфікованих корів від загального стада і їх доїнням в останню чергу. За допомогою системи очищення доїльного апарату, це вимога можна виключити.

Система очищення доїльного апарату Dairymaster ClusterCleanse так само виключає необхідність заміни наявних кластерів або покупки особливою сосковой гуми, і вона так само не впливає на рівень вакууму. Система так само запобігає поширенню стафілококів і мікроплазмових маститів.

Характеристики:
 • Ефективне запобігання перехресної інфекції
 • Єдиною вимогою є те, що доїльні машини мають автоматичний відбір
Пластинчастий предохладітель
Компанія Dairymaster пропонує діапазон пластинчастих предохладітелей з нержавіючої сталі, в залежності від розмірів доїльного залу і вимог до охолодження. У сучасних ринкових умовах якість молока і вартість його охолодження є найважливішими факторами.

Пластинчасті предохладітелі Dairymaster є ідеальним способом швидкого зниження температури молока відразу після доїння. Ми пропонуємо широкий діапазон пластинчастих предохладітелй в залежності від продуктивності доїльного залу і вимог охолодження.

Ефективність охолодження можна покращувати, використовуючи предохладітелі разом з регулятором швидкості прокачування молока молочного насоса Dairymaster.
Система автоматичного зняття доїльних апаратів
Система автоматичного зняття доїльних апаратів точно і послідовно відстежує потік молока під час доїння. Після завершення доїння подача вакууму припиняється, і доїльний апарат автоматично від'єднується від вимені корови. Підйомний циліндр виготовляється з нержавіючої сталі, що забезпечує максимальну міцність і надійність. Система автоматичного зняття доїльних апаратів легко налаштовується за допомогою лічильника молока або комп'ютера і має функцію перезапуску лічильника молока, що дозволяє лічильнику зберігати дані по удою корови в разі, якщо доїльний апарат був випадково скинутий тваринам або знятим.

Система автоматичного зняття доїльних апаратів Dayrimaster може відстежувати потік молока в двох молочних лініях (основний і відвідної) і дозволяє розділяти молоко одним натисканням кнопки. Ця функція є стандартною, а також може бути об'єднана c системою автоматичного промивання апарату після закінчення доїння кожної корови, що дає значні переваги.

Ця система може бути вбудована повністю з очищувачем доїльних апаратів Dairymaster, системою швидкого запуску SmartStart і окремим молокопроводом.

Характеристики:
 • Конструкція зняття з нержавіючої сталі гарантує максимальну міцність і надійність
 • Режим очищення доступний у всіх стійлах
 • Простота застосування, регулюється від однієї точки в доїльному залі
 • Можливе відключення автоматичного зняття
 • Обережне зняття доїльного апарату, перед активацією циліндра, вакуум в кластері відключається
 • Це єдиний автоматичний знімач, який може вимірювати потік молока, і при натисканні кнопки, переправляти його в окремий молокопровід
 • Регулюється, в поєднанні з іншими опціями
Автоматичне обприскування дійок
Система автоматичного обприскування сосків розроблена для обприскування сосків за допомогою струменю з широким кутом розсіювання. Вбудовується в роботизовані селекційні ворота, що дозволяє розділяти тварин в процесі обприскування. Автооприсківатель також може мати додаткову функцію автоматичного ополіскування. Час обприскування однієї корови регулюється оператором.
Панель управління доїльним місцем
Панель управління доїльним місцем відображає ряд важливих показників, таких як надій, час доїння, кількість соматичних клітин в молоці кожної корови і багато іншого. Одним дотиком ви керуєте годуванням тварин на кожному доїльному місці, отримуєте повідомлення про корову в полюванні і керуєте роботою селекційних воріт, відокремлюючи тварина для його огляду або запліднення. Крім того, дисплей Swiftflo Commander інформує про новотільних корів в доїльному залі, ініціюючи доїння в відвідну молочну лінію.
Пульт операційного управління
Пульт управління дозволяє оператору здійснювати управління всіма функціями платформи, включаючи систему годування і автоматичними воротами для підгону корів (в разі необхідності). Пульт оснащений захисним каркасом з нержавіючої сталі, має пристрій ручного управління системою годування, регулятор швидкості обертання платформи, регулятор напрямку обертання платформи за і проти годинникової стрілки, регулятор швидкості руху воріт для підгону корів.
 
Особливості:
 • Всі важливі функції разом в одному місці
 • Всі вбудовано в міцний корпус з нержавіючої сталі
Автозапуск доїльного апарату
Автозапуск доїльного апарату при піднятті доїльного апарату автоматично активує лічильник молока і систему автоматичного зняття апаратів, таким чином, позбавляючи оператора від необхідності натискання будь-яких кнопок для запуску доїння. Ця функція економить час оператора і відповідає нашої мети зробити процес доїння більш легким і швидким.
Додатковий інформаційний центр
Додатковий інформаційний центр розташовується всередині платформи «Каруселі». На екран монітора, транслюється програма управління стадом, що працює в режимі реального часу. Відображення номерів молокомірів і корів, що знаходяться біля поста відбору проб, полегшує їх відбір.
Приймальні чаші
Приймальні чаші забезпечують оптимальне положення доїльних апаратів під час промивання. Система акуратно захована під місцем розташування корів. Приймальні чаші мають гігієнічний дизайн - дозволяють промивати соскову гуму як зсередини, так і зовні. Кришки з функцією автоматичного закривання запобігають потраплянню бруду під час доїння.
Центральнй колектор
Центральний розподільний колектор дозволяє здійснювати управління вакуумом, транспортуванням молока, електроживленням, зв'язком, водопостачанням, стисненим повітрям і підключенням до молокоотводам через центральний пункт управління.
Відбір проб
Реєстрація та відбір проб молока, виробляється в безпечному, легкодоступному і чистому місці. Співробітник, який відбирає проби, не заважає роботі оператора, оскільки процес відбору проб відбувається незалежно від процесу доїння. Відбір проб молока відбувається непомітно для корів. Тому усувається такий фактор стресу, як сторонні люди.
Система аварійної зупинки
Система аварійної зупинки платформи призначена для швидкої зупинки платформи. При активації аварійної зупинки, платформа відразу ж зупиниться. Такі зупинки можуть проводитися в тому випадку, якщо корова не може зайти або вийти на/з платформи. Коли перешкода усунута, платформа автоматично відновлює свій рух.
Кронштейни-держателі доїльних апаратів
Кронштейни-держателі доїльних апаратів встановлюються на кожному доїльному місці і утримують доїльний апарат в оптимальному положенні:
 • при вході тварин на карусель доїльний апарат розташовується під захисним пристроєм з нержавіючої сталі, що забезпечує вільний прохід корів на платформу, мінімізує ризик пошкодження апарату;
 • коли доїльний апарат під'єднується до вимені, кронштейн забезпечує його правильне розташування, молочні шланги утримуються безпосередньо позаду корови, що виключає їх натяг в одну сторону і покращує видоювання;
 • після включення автоматичного знімача доїльних склянок, кронштейн повертається в попереднє положення і надійно утримує доїльний апарат, не перешкоджаючи виходу тварини з платформи.

 
Захисні короба
Прилади вимірювання і панель управління молокомери змонтовані в захисних коробах з нержавіючої сталі з передньої кришкою. Короба встановлюються на всіх доїльних місцях, забезпечують довговічність і максимальний рівень захисту для плунжера автоматичного знімача і доїльних склянок, легкий доступ для технічного обслуговування.
 
Основні характеристики і переваги:
 • міцна конструкція з нержавіючої сталі;
 • захист важливого обладнання, наприклад, підйомних циліндрів системи автоматичного зняття доїльних апаратів і контрольних панелей лічильників молока;
 • легке очищення;
 • швидкий доступ обслуговуючого персоналу.
Система утримання корів
Компанія Dairymaster стали першовідкривачами використання опционального приладу утримання для доїльних залів типу карусель. Прилад автоматичного утримання корів опускається позаду корови, перегороджуючи вихід, поки знімається доїльний апарат.
 
Коли оператор одягає доїльний апарат на вим'я, пристрій автоматичного утримання опускається, утримуючи корову в стійлі під час доїння. При нормальних обставинах автоматичний знімач прибирає доїльний апарат з вимені, і пристрій утримання піднімається, дозволяючи корові зійти з платформи.
 
До встановленого лічильника молока можуть бути додані додаткові опції. Програмне забезпечення перевіряє надій і час доїння, порівнюючи зі звичною статистикою, і якщо виявлені зміни, що виходять за межі, встановлені користувачем, автоматичне утримання, затримає корову і відправить її до оператора. Коли корова підійде вдруге, оператор буде оповіщений звуковою системою оповіщення доїльного залу, так само повідомлення з'явиться на дисплеї лічильника.
 
Характеррістікі:
 • Досить одного оператора
 • Контроль надою молока корів, які не можуть зійти з платформи.
Мотиватор виходу з платформи
Мотиватор є надзвичайно корисним елементом доїльного залу «Карусель». В результаті створення умов для комфортного перебування тварин в стійлі під час доїння, деякі корови не бажають залишати платформу. У момент, коли корова знаходиться в зоні виходу і не бажає залишати платформу, спрацьовує мотиватор, спонукаючи корову зійти з платформи.
Обертальний кронштейн для зовнішньої мийки залу
Обертальний кронштейн з нержавіючої сталі для зовнішньої мийки залу, облаштований шлангом і пістолетом, який служить для мийки приміщення навколо зовнішньої частини платформи. Пристрій полегшує миття залу, оскільки оператору не доводиться переносити довгі шланги.
Програмне забезпечення «Мілк Менеджер»
Програмне забезпечення «Мілк Менеджер» забезпечує легкий доступ до повної інформації про надій, час доїння, даних по ветеринарії, сортування корів і їх живою масою, контролює і управляє всіма автоматичними системами залу. Всі дані вносяться в наглядні таблиці та графіки, а тваринник має можливість додати в програму результати контролю продуктивних показників. Під час всього процесу доїння програма управління контролює і відслідковує стан кожної корови під час доїння.

Програма може повністю контролювати і автоматизувати процеси розподілу корів. Тварини сортуються за допомогою роботизованих селекційних воріт, причому графік сортування можна налаштовувати в залежності від вимог користувача, наприклад, постійне розподіл потоків або тимчасове відділення деяких корів за певним напрямом.
Система визначення активності корів, призначена для виявлення «охоти» у корів, також взаємодіє з програмою. Коли корова визначається, як прийшла в «охоту», селекційні ворота можуть автоматично Відсортувати таку корову під час заданого користувачем доїння.

Farm Messenger зручний інструмент управління, доїльним залом за допомогою мобільного телефону. Відображає кількість подоенних корів, загальний надої, час початку і тривалість доїння. Користувач може налаштовувати повідомлення для звукової системи доїльного залу, управляти сортуванням корів за допомогою селекційних воріт, вводити ветеринарну інформацію та виконувати інші завдання.
Система голосових повідомлень
Система голосових повідомлень озвучить вбране в програмі управління стадом повідомлення для даної корови. Система особливо зручна у випадках позмінної роботи персоналу доїльного залу, оскільки дозволяє обмінюватися важливою інформацією. Користувачі можуть самостійно створювати необхідні повідомлення, що стосуються певної корови. Система проінформує оператора доїльного залу про різні події, які стосуються процесу доїння (наприклад, про зниження надою корови, і т.д.).
Індивідуальне годування в доїльному залі
Система годування Feedrite в доїльних залах дуже точна і зручна. Годування в доїльному залі пропонує величезні переваги молочним фермерам, оскільки доведено збільшення потоку молока, скорочення часу доїння і задоволення індивідуальних потреб корів в годуванні.
 
Одній з найбільш цікавих якостей автоматичної системи годування, це те, що можна застосовувати корм, що пробуджує апетит.
 
Система годування Feedrite в годівницях доїльного залу складається з протикорозійних бункерів і розподільників корма з нержавіючої сталі. Механізм який розподіляє точно вимірює кількість видається корма. Кожен мотор має власний вбудований захист від перевантажень, який активується, в разі якщо сторонній предмет перешкоджає процесу. Роздавальники корма обладнані 2-ма скобами, виготовленими з нержавіючої сталі, формуючи дизайн, що запобігає вібрації. Бункери можуть наповнюватися за допомогою вмонтованої шнековой системи і кормового бака. Завдяки цьому повністю закритому дизайну, мінімізуються викиди пилу, і запобігає проникненню гризунів. 
 
Контроль роздачі корму являє собою цифровий прилад, який управляє 40 кормораспределітельнимі позиціями. Оператор може вибрати корма на індивідуальній чи груповій основі. Система так само включає кольорове кодування, яка є дуже швидким візуальним способом індивідуального годування концентратами.

 
Характеристики:
 • Довговічний і міцний матеріал
 • Можливо дуже точне індивідуальне дозування
 • Можливість, як ручного управління, так і за допомогою програми управління стадом
 • Підходить так само для доїльних залів з системою швидкого виходу
 • Контрольний блок може управляти і іншими опціями, такими як селективні
 
Підйомна підлога
Забезпечуючи оптимальні умови роботи для оператора в вашому доїльному залі, ви максимізуєте ефективність і продуктивність всіх операцій. Система інсталяції статі Dairymaster створює найбільш комфортне робоче середовище для оператора і допомагає зменшити його стомлюваність. Ця ергономічна пересувна підлога доступна для будь-якого типу доїльного залу.

Система «Комфорт + підлога» має кілька наперед встановлених рівнів висоти, які можна зберегти в пам'яті, в залежності від вподобань оператора. Так само в пам'яті збережений рівень промивання, на який опускається підлога, дозволяючи швидше і простіше прикріпити кластер до промивання пістолетів, зберігаючи ваш час і зусилля.

Система установки статі «Комфорт + стійка підлога»
Ця система так само сприяє спрощенню процесу взяття проб.

Килимове покриття, використане на підлозі, виготовлено з перфорованого пластика і дуже просте в прибиранні. Це протівоскльзящее килимове покриття довговічне і сприяє стіканню води, не затримуючи її.
 
Лічильник молока
Лічильники молока володіють системою відбору проб. Ця функція повністю інтегрована в лічильник молока. Вимірювач молока Dairymaster Weighall має унікальну систему відбору проб - на відміну від інших лічильників молока, немає необхідності у великих насадках для відбору проб молока, оскільки пробовідбірник молока повністю інтегрований в лічильник. Промивання лічильників молока також оптимізовано. Запуск мийки на одному з лічильників молока активізує мийку всіх лічильників.
Вагові лічильники молока - реєстрація що надходить в лічильник молока здійснюється за ваговим принципом (вимірюється не об'ємні показники або потік, а вага) - найточніша система вимірювань.


                 


                Проточний лічильник молока - вимір молока в потоці
Зважує кожну краплю
Лічильник молока Weighall унікальний тим, що він зважує кожну краплю молока, що проходить від корови до молочної лінії.

Записи Weighall Milk Meter:
 • Надій молока (кг).
 • Тривалість доїння (сек).
 • Час (сек) донаперед визначеного виходу (зазвичай 1 кг для вимірювання зниження).
 • Пікові швидкості потоку (кг/хв).
 • Середні швидкості потоку (кг/хв).
 • Доїльний апарат (полегшує автоматичну перевірку точності лічильника).
 • Час прикріплення кластера (г: м: с).
 • Швидкість потоку молока при зупинці (кг/хв) - вказує на передчасне видалення кластера.
 • Метод зупинки (автоматичне або ручне видалення).
 • Відхилення надоїв молока (% або порогове значення).
 • Відхилення провідності молока (% або порогове значення)


 
Система автоматичної ідентифікації

Система автоматичної ідентифікації зчитує інформацію з електронного вушного чіпа при вході корови в доїльний зал. Чіп кріпиться на вухо кожної корови і, при проходженні тварин через ідентифікаційну антену, розташовану на вході в доїльний зал, або при проходженні через селекційний блок (при його наявності), посилає сигнал на пристрій, що зчитує, яке, в свою чергу, направляє повідомлення на комп'ютер , який точно ідентифікує корову.
Додатковою опцією є система ідентифікації встановлена на кожному доїльному місці, яка дає 100% гарантії розпізнавання корів.
Інтегровані селекційні ворота

Селекційний блок може розділяти корів за двома, трьома і більше напрямках. Напрямки для індивідуальних корів можуть задаватися з доїльної ями, використовуючи пульт лічильника молока, або в автоматичному режимі з урахуванням попередньо внесеної в систему управління стадом інформації. Також корів можна вибрати прямо з мобільного телефону за допомогою програми Farm Messenger або додатка MooMonitor +.
 
Додатковою функцією такої системи є автоматичне зважування.

Усі категорії

Доїльне обладнання інших виробників