ГоловнаТехнікаМатраси для корівTenCateПасовищний мат

Пасовищний мат

Пасовищний мат забезпечує міцну пружну поверхню, що імітує природний вміст.  Встановлення системи пасовищний мат забезпечує ідеальну поверхню, необхідну для комфорту корів у приміщеннях.

 

TenCate

Чому корова не повинена стояти, а більше лежати?
 

Існує багато факторів, які сприяють підвищенню продуктивності, коли корови лежать:
  • більш інтенсивний синтез слини. Жуйка більш тривала з підвищеним виробленням слини стабілізує рН в рубці до природного рівня;
  • циркуляція крові у вимені у лежачих корів покращується до 24 % за рахунок зниження абстрактної крові на м'язову активність. Через вим'я корови за 1 хвилину протікає на 1 л крові більше, ніж у стоячої корови. У цьому синтез молоху збільшується на 8 %;
  • розвантаження суглобів та копит. У лежачої корови копита підсихають краще, знижується тиск з вирівнюванням кров'яного звернення і, як наслідок, досвідчений рот стає твердішим.
Дослідження показали, що корови витрачають у середньому щодня на відпочинок 15 годин на пасовищі, однак коли корови знаходяться в будівлі, час відпочинку значно скорочується.
Різниця обумовлена ​​якістю поверхні, на якій лежить корова. Встановлення системи пасовищний мат забезпечує ідеальну поверхню, необхідну для комфорту корів у приміщеннях. Міцний і простий в обслуговуванні пасовищний мат поглинає ударні дії та усуває ризик отримання травми.
Є 3 основні причини, чому встановлення системи пасовищний мат є правильним вибором для вас та ваших корів:
  • Комфорт корови
Корова відпочиваюча в комфорті почувається здоровішою, продуктивнішою і менш схильна до стресу. Пасовищний мат забезпечує міцну пружну поверхню, яка імітує природний зміст, а також враховує життєво важливий та відносно невідомий факт фізіології корови – вільне падіння. Коли корова лягає, вона здійснює вільне падіння останні 25-30 см. Як ви можете собі уявити, падіння 500-600 кг тварини на жорстку бетонну підлогу є значним. Пасовищний мат є ударостійкою багатошаровою конструкцією, яка виключає ризик травмування.
  • Міцність
Пасовищний мат є запатентованою конструкцією з використанням кількох шарів.


Верхній шар — текстильНижній шар — пінополіуретан вторинного спінювання, що герметично упакований у поліетилен. Його товщина на запит може бути від 3 до 6 см.
Пасовищний мат захищений зверху міцним поліпропіленовим матеріалом із найдовшим терміном служби у світі (15-20 років). Спеціально розроблена структура матеріалу забезпечує оптимальну температуру тіла без локальних перегрівів та підтримує нормальну циркуляцію крові у вимені. Кожен компонент пасовищного мату є результатом спостережень та досліджень на основі різних ферм по всьому світу. Результатом цього є революційний матрац, який не рветься, не розтягується, не деформується та не втрачає своєї стійкості.
Всі ці фактори створюють максимально комфортні умови для корови, що неминуче спричиняє поліпшення здоров'я та збільшення надоїв.
  • Зниження витрат
Пасовищний мат швидко та легко встановлюється. Може бути встановлений безпосередньо на існуючих бетонних підлогах.
Потрібно менше підстилки. Дослідження показали, що пасовищний мат є еквівалентом 75 мм або більше стійл із глибокою підстилкою. Це дозволяє знизити витрати на щоденне обслуговування та на підстилковий матеріал.
Можливість виготовлення покриття до 300 м-код довжиною, що дозволяє встановлювати мат на всю довжину стійла без стиків.

Переваги текстильного покриття TenCate Nicolon

Верхній шар TenCate Nicolon® призначений для підвищення комфорту тварин, благополуччя та гігієни. Зносостійкий верхній шар виготовлений із поліпропілену. Матеріал захищає від грибка, бактерій, кислоти, є повітропроникною тканою конструкцією і дуже легко чиститись. Нижній шар верхнього покриття виготовлений із поліпропіленового покриття по 2 кг на 1 квадратний метр. Покриття TenCate Nicolon - це відповідь на традиційні гумові вироби, але з перевагами високої гнучкості, гарного зчеплення, довговічності. Верхні шари TenCate Nicolon були протестовані як система матраців для корів у провідних міжнародних інститутах, таких як DLG Німеччини і мають рейтинг «DLG-затверджений». Під час контролю молочної худоби, практичні тести довели, що стало безумовно, менше проблем з копитами, суглобами та гігієною, ніж у випадку з гумовими матрацами, піщаними подушками або підстилками. Лабораторні випробування у DLG Німеччина також довели міцність та довговічність покриттів TenCate Nicolon.
 

Додаткові налаштування

Усі категорії

Матраси для корів інших виробників