ГоловнаТехнікаКонтроль годуванняDigi DeviceСистема контролю годування

Система контролю годування

Комплексне рішення повноцінного контролю роботи кормозмішувачів і програма контролю раціонів для великої рогатої худоби від провідного світового виробника програмного і апаратного забезпечення, компанії DigiDevice

Digi Device
Збільшення надоїв під вашим контролем
 
Як відомо, точний графік роздачі суміші призводить до більш високої конверсії корму та підвищення продуктивності. Так, за дослідженнями європейських учених, стабільність надоїв більш ніж наполовину залежить від регулярності, точності складу та ретельності перемішування кормів. При цьому чітко дотримуватися плану роздачі кормів і дотримуватись рецептури вдається далеко не завжди: горезвісний людський фактор ставить стабільність забезпечення цього процесу під велике питання.
 
Система контролю за приготуванням кормів для кормороздавачів призначена для організації та контролю процесу годівлі на молочній фермі. Суть технології полягає у завантаженні та перемішуванні різних складових корму саме в тих кількостях, які задані зоотехніком.
 
Усі дії працівників із завантаження компонентів рецепту фіксуються на карті пам'яті та доступні зоотехніку господарства для перевірки завантаження та подальшого аналізу. Впровадження системи контролю за приготуванням кормів дасть можливість згодувати тварині саме той раціон, який був заданий фахівцем з годівлі. А зрештою ви зможете збільшити надої молока.

Додаткові налаштування

Усі категорії

Контроль годування інших виробників