ГоловнаПартнериZAGO

Zago

Фірма ZAGO італійська компанія розташована в самому серці регіону Венето, однією з найдинамічніших і технологічно просунутих областей в Північній Італії. Маючи більш ніж 35-річним досвідом, ZAGO пропонує сучасні рішення для молочних тваринницьких ферм.
Правильне годування тварин - це ключова позиція для всіх тваринницьких ферм.
Компанія ZAGO допомагає твариннику у використанні новітньої техніки UNIFEED / T.M.R. і у виборі параметрів машин, найбільш придатних для підвищення продуктивності і якості виробленого продукту, молока або м'яса, завжди гарантуючи підтримку здоров'я тварин на необхідному рівні.
Фірма ZAGO пропонує великий вибір міксерів-кормороздавачів горизонтального і вертикального типу, самохідних, причіпних і стаціонарних, що підходять для будь-якого типу тваринницьких ферм: як по вирощуванню тварин молочних порід так і вирощування тварин м'ясних порід.
Кормозмішувачі Zago нового покоління використовують запатентовану технологію Duo-Mix, завдяки якій гарантується чудова якість різання. Технічно досконалий механізм дає можливість отримувати суміш, що складається з частинок грубого корму, без порушення їх текстури, з рівно обрізаними краями, які стимулюють стінки рубця ВРХ, забезпечуючи активну жуйку і, як наслідок, високу продуктивність дійного стада.