ГоловнаПартнериHOOFCOUNT

HOOFCOUNT

Історія сімейної компанії Hoofcount з Ланкашира, Великобританія, почалася в 2012 році, коли її майбутній директор Ентоні Марш отримав замовлення на розробку ванни для догляду за копитами ВРХ. Маючи багаторічний досвід роботи в молочній промисловості, інженер Ентоні Марш зумів розробити та випустити на ринок інноваційний продукт – автоматичну ванну Hoofcount, що самостійно виробляє зміну розчину на підставі числа корів, що пройшли через ванну.

Ванна виготовлялася з нержавіючої сталі, що застосовується в кораблебудуванні, в ній були встановлені два насоси, які дозволяли використовувати почергово різні дезінфікуючі засоби, і розбризкувач Spray Wave, що забезпечує ефективне промивання. Завдяки простоті конструкції та своїй якості, ванна Hoofcount завоювала популярність у молочних господарствах Англії, Америки, Канади та Європи. Компанія, що виросла з невеликої майстерні, залишила виробництво у Великобританії, зберігаючи високу якість продукту та можливість оперативної адаптації ванн під умови конкретних ферм. Гарантія виробника складає 5 років на ванну та 2 роки на всі її вузли.

У 2021 році компанія стала фіналістом премії British Farming Awards у номінації «Інновації у сільському господарстві». Hoofcount – надійний партнер у галузі здоров'я копит ВРХ.