ГоловнаПартнериDAIRYMASTER

DairyMaster

Секрет успіху компанії Dairymaster у всьому світі полягає в постійній роботі в області досліджень і розвитку обладнання, що забезпечує виняткову якість продукту, відмінний сервіс та технічну підтримку клієнтів. Протягом останніх тридцяти років компанія Dairymaster вивчила всі аспекти молочного тваринництва та управління молочним стадом в своєму власному внутрішньому науково-дослідницькому підрозділі. Компанія розробила унікальні технологічно передові рішення, спрямовані на підвищення рентабельності молочного тваринництва. Це досягається, в основному, зниженням довгострокових витрат на оптимізації основ молочного тваринництва, а також комп'ютеризацією процесів управління доїльним залом. Комп'ютеризація процесів полегшує реєстрацію точних даних, збір і аналіз, дозволяє оперативно реагувати на поточні ситуації та, одночасно, здійснювати довгострокове стратегічне планування.
Можливо, є унікальним те, що Dairymaster виробляє майже 95% всіх деталей самостійно - від гумових пресованих виробів до клавіатур для комп'ютерів! Виробництво проходить під строгим контролем всіх ступенів виробничого процесу - що є основою і гарантією якості обладнання.
Світовий успіх Dairymaster пояснюється прихильністю компанії до постійних наукових досліджень і впровадження розробок, найвищій якості обладнання і відмінною технічною підтримкою клієнтів. З самого початку існування компанія Dairymaster зосередила зусилля на наукових дослідженнях і розробках, і в результаті були отримані унікальні технологічні рішення, спрямовані на отримання максимальної продуктивності обладнання.

Наприклад:
 
  • У доїльному залі Dairymaster корова доїться в середньому на 1 хвилину швидше.
  • Під час останніх наукових випробувань доїльні апарати Dairymaster показали 5% -не збільшення надою в порівнянні з іншими існуючими на сьогоднішній день на ринку доїльного обладнання апаратами.
  • Особливий дизаин доїльного обладнання Dairymaster забезпечує найменший рівень зісковзування сосковой гуми, повне видоювання і мінімальний вплив на соски, що сприятливо впливає на стан здоров'я вимені.
  • Пульсація Dairymaster дуже близька до натурального природного доїння, оскільки діаграма зміни рівня вакууму в доїльному апараті Dairymaster повністю відповідає процесу смоктання вимені телям.
  • Доїльні системи Dairymaster мають найвищу продуктивність при випробуваннях відповідно до міжнародних стандартів ISO для доїльних установок.