ГоловнаПартнериBURROWS-ENTERPRISES

Burrows Enterprises

Компанія Burrows Enterprises, Inc.  з міста Грилі, штат Колорадо, розробляє і виготовляє сільськогосподарське обладнання та продукти з 1977 року. Найширший асортимент складають подрібнювачі Roto Grind Tub. Ця машина, розроблена і запатентована Гарві Берроуз, є однією з найбільш продаваних подрібнювачів в Північній Америці.
 
З середини 1970-их років, Гарві розробив подрібнювач, здатний подрібнювати всі типи фуражу, зерна та інших кормів. Ця машина контролює якість нарізки, без використання сит. Розробляючи і удосконалюючи прототипи, він задовольнився лише тоді, коли виключив проблему, викликану подрібненням вологого матеріалу за допомогою сит.

Після виготовлення, він зіткнувся з іншими приємними сюрпризами:
  • Подрібнювача Roto Grind потрібно менше к.с., ніж подрібнювачам з ситами і такою ж продуктивністю.
  • Подрібнена фракція більш однорідна, ніж у інших типів подрібнювачів.
Більш того, простота дизайну вимагає тільки 2 рухливі частини. В результаті чого:
  • Менше витрат на обслуговування
  • Менше витрат на заміну зношуваних частин
  • Більш низька початкова вартість машини
 
Оскільки компанія Burrows Enterprises, є маленьким сімейним бізнесом, їй доводиться завойовувати свою репутацію чесністю, словом, і шляхом створення відмінного продукту. За останні 30 років компанія розширилася і продовжує покращувати якість, продуктивність і багатосторонність машини Roto Grind.
Компанія Burrows Enterprises, Inc. покриває високий відсоток продажів в США, і продаж зараз здійснюються по всьому світу.